Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék most? (részletek...

Mit tehetnék most? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Google play-en letöltöttem egy lost fantasy for kakao nevű játékot. Csináltam hozzá felhasználói fiókot is aztán játszottam vele egy darabig. Egy idő utána nem engedett tovább és a játék shop részében rányomtam valamire és utána tovább engedett. Félek hogy vettem valamit amit nem igazán akartam bár nem láttam árat rajta egyáltalán. Tudom hogy baromság volt, de ha már így alakult vissza szeretném vonni a vételt (ha egyáltlán volt vétel) valahogyan és eltűntetni a játékot. Sajnos nem tudok koreaiul szóval nem tudom mit tehetnék. Mostmár csináltam valamit a fiókkal ami miatt ezt írja ki és nem enged be a játékba: [link]

2015. jan. 31. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

valós adatokat adtál meg névre, cmre, telszámra bármire vonatkozóan?

mert ha nem, nincs mitől tartanod

elektronikus levelet nem kaptál?

2015. febr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak az e-mail címem meg egy jelszót ami a fiókhoz kellett.
2015. febr. 1. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és visszaigazolást sem kaptam még.
2015. febr. 1. 11:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Az e-mail címemet igazoltam vissza a fiókhoz, de a játékon belüli vásárlásról nem kaptam visszaigazolást a címemre.
2015. febr. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!