Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az E. N. D, amit animékb...

Mi az az E. N. D, amit animékben szoktak mondani?

Figyelt kérdés
Csak mert tudom, hogy a szó jelentése "vége", de miért mondják, hogy pl. Lucy az E.N.D, vagy Natsu az E.N.D? Gome a tudatlanságomért, de nem rég kezdtem el animézni, angolból nem vagyok túl jó, és sehol sem találok rá magyarázatot :c

2015. febr. 1. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban az animékre*
2015. febr. 1. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt nem kéne általánosítanod. Ez a Fairy Tail-ből van, ami majd az animében csak később fog bejönni, szóval ez csak az FT univerzumában található meg ilyen formában és játszik szerepet.


MANGA SPOILER! Csak saját felelősségre tovább olvasandó.


E.N.D.= Etherious Natsu Dragneel; vagyis Natsu E.N.D., Zeref könyvének legerősebb démona, aki arra hivatott, hogy megölje Zerefet.

2015. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arigatou! Gomen, de nemrég kezdtem el animézni, és más animét még nem láttam ^^
2015. febr. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!