Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van hallgatói jogviszonyom,...

Ha van hallgatói jogviszonyom, de tulajdonképpen nem járok be egyetemre, akkor elmehetek teljes munkaidőre dolgozni? Mert azon gondolkoztam, hogy üti egymást az, hogy teljes munkaidőben dolgozom, de közben járnak a diák kedvezmények.

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nappali tagozat mellett csak részmunkaidős munkát vállalhatsz.
2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz teljes munkaidőben, diákszövetkezeten keresztül. Nappali tagozat mellett bejelentett főállásod nem lehet.
2015. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet? Semmi sem tiltja.
2015. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első két válasz szerintem butaság. Én legalábbis a felvi jogászának jobban hiszek:

www.felvi.hu/hallgatoknak/hallgato_ugyvedje/esetek/munkavegzes_1

2015. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha ez mostanság változott akkor kérem az indoklást. Engem is érint és meg se fordult a fejemben, hogy ne lehetne!
2015. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!