Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan én viszem túlzásba?

Most komolyan én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nem cigizek,nem drogozok,a magatartásom jó a suliba,nem vagyok kitűnő tanuló,de buta se. Viszont otthon komlyan kiidegelnek,és szomtam kiabálni a szüleimmel,me csúnyákat mondok.... csak már elegem van ,hogy ha nézünk egy filmet anyam még minig eltakarja a szememet a gyilkolós vagy a szex jelnetnél,hogy elveszi a gépemet egy hétre mert északa fél kettőig maradok fent hétvégén mert a barátnőmmel skypolok aki külföldön lakik.Hogy nem engednek kicst egyedül lenni,ogy kimennyek a városba (mivel barátaim nincsnek,vagyis nincs túl sok) KOMOLYAN ÉN VAGYOK A ROSSZ,MEG AKI TÚLREAGÁLJA??????

2015. febr. 1. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
*Bocsi a helyesírási hibákért,csak gyorsan írtam!!!
2015. febr. 1. 22:59
 2/5 anonim válasza:
Ne a szüleiddel nézz olyan filmeket, amiben szex jelenet, vagy durva morbid rész van. Nem tudom amúgy mit kell ezen kiakadni, a szüleid csak jót akarnak. Beszéld meg velük előre, ha beszélgetni akarsz a külföldi barátnőddel, nekem se szeretik a szüleim ha sokáig vagyok fenn, vagy úgy csináéd akkor, hogy ne vegyék észre, vagy beszéld meg velük, hogy szeretnél vele néha beszélgetni. Szeretnék ha mozognál, gondolom nem egész nap a szobában kuksolnál. Úgy gondolom igen, túlreagáltad. (szintén 14/L)
2015. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem viszel semmit túlzásba a megadott infók alapján. A szüleid szigorúbbak és jobban féltenek téged mint egy átlagos szülő. Velem is így van és igazságtalannak érzem. Idősebb korodban talán megenyhülnek, de addig is koncentrálj a jövődre hogy minél hamarabb elhúzhass otthonról.
2015. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leitak alapjan nem. Torodnek veled, bar a filmes eltakaros dolog mar kb 8eves kortol minimum abbahagyhattak volna plane internet vilagaba .(nem is ertem). Nekem se szerettek ha 4ig fenn voltam es teveclub chateltem szoltak is erte de nem vettek el a gepem. Te nem vagy rosz ok tul maradiak es nem akarjak hogy felnojj vagy csak megprobaljak elhitetni magukkal.
2015. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 StephBlack válasza:

Nézd, én nagycsoportos-elsős koromban már az animexen lévő durva/véres/halál/gyilkolósdis animéken nőttem fel, de anya nem ezen akadt fel, hanem azon, hogy későig vagyok fent. Még mindig szeretem a horrort, anya néha el is szörnyülködik, hogy hogy bírom ezt nézni, de nem szól bele. Szerintem ez már túlzás.

A gép elvevés lehet jogos, de nem ennél az esetnél, szerintem nem érvényes, én nyaranként 4-ig is fent szoktam lenni.

Az utolsó nem minden mértékbe, de jogos. A szüleid csak féltenek, azért veszélyes is tud lenni. 13 éves vagyok, és az egyik osztálytársam, debrecenből-Józsára megy haza, mondjuk ha ehhez vesszük, akkor túlzás.

2015. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!