Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiú haverom.Ő többet érzett irántam de csak barátok voltunk.Aztán lett egy barátnője akivel 5hónapja együtt van,de a csajnak féltékenységi rohamai vannak és már több mint 20x szakitottak és a csaj nem is szereti igazán.A csaj választás elé állította hogy ő vagy én és ő őt választotta.Már rám se néz és hozzám se szól.Ma kitett facebookra 2db egy kicsit ciki képet rólam.Mit csináljak hogy észhez térjen?

2015. febr. 3. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik, hogy ő most nem észhez akar térni, hanem puncihoz. És nyilván ezt az utat látja a legkevésbé rázósnak.
2015. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem minden áron beszélj vele.És mond el neki,mennyire megváltozott és ez neked mennyire rossul esik.Addig ne hagyd békén,míg meg nem hallgat.Hátha sikerülne észhez térnie. :))
2015. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eltelt egy kevéske idő. Mi történt? :)

Amúgy én azt javaslom, hogy mondd meg neki, hogy a szerelem általában mulandó, de a barátság az életben sokkal tartósabb még akkor is, ha a szerelem ideje alatt elhalványul a fénye.

Ha úgy is van, hogy nem tart már a barátjának, akkor is kár lenne a szép emlékeket megmérgezni olyasmivel, hogy téged kellemetlen helyzetbe hoz.

2015. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De a józan eszére próbálj hatni, indulatmentesen, és ne vádlóan. Segíthet, ha kérdésekkel próbálod rávezetni a belátásra, és megérteni az indítékait.


Talán ha ezt kibírja a barátságotok, később sokkal erősebb lesz a bizalom.

2015. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!