Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy perverz...

Miért mondják, hogy perverz vagyok?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy perverz vagyok, de nem tudom, hogy miért... Volt aki azt mondta, hogy ne nézzem a seggét, de akkor hova nézzek, ha ott előttem rázza?! és olyan is volt, aki azért perverzezett le, amilyen zenéket hallgatok...

szerintetek, ha valaki tőlük hallgat zenéket, az perverznek számít?! én... nem értem... xD

kedvenc elődaóim: D12, Three Days Grace, EMINEM, Hollywood Undead, Skillet, Obie Trice ... van még, de ezeket szoktam kb minden nap hallgatni... (14f)



2015. febr. 4. 21:07
 1/4 Riley Grove ***** válasza:
Szerintem nem vagy perverz, én is mindig odanézek... xD még akkor is, ha nem rázza a seggét előttem... és qrva jó zenéket hallgatsz, én is kb ugyan ezeket szoktam hallgatni :P
2015. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában divat minden szarra azt mondani, hogy perverz.
2015. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el semmi gond! Dupla annyi idős vagyok, mint te, de én is megnézem a formás popsikat, ha rázza ha nem. A zenék rendben vannak, mi kell még? :D


u.i.: csak így tovább..

2015. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :D
2015. febr. 4. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!