Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a leggyakoribb öngyilkossá...

Mik a leggyakoribb öngyilkossági okok?

Figyelt kérdés
5-10 konkrét okot kérek.

2015. febr. 6. 12:15
 1/8 A kérdező kommentje:
És ünnepnapok környékén tényleg több az öngyilkosok száma?
2015. febr. 6. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen főleg karácsonykor és valentin nap környékén...ezek az öngyilkosok "kedvelt" ünnepei. Egyébként az okok többnyire: szerelmi bánat, magány, feldolgozhatatlan trauma
2015. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

- nincs net

- leállt a facebook

- nem lájkolt a barátnőm

- nem ír vissza a barinőm

- nem kapcsol be a telcsim

- nincs wifi a telcsimen

- a barátnőm melle nagyobb mint az enyém

- kijött 1 pattanás az arcomon

2015. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző ez roppant otromba volt...beteg vagyok és engem orvosra köteleztek például öngyilkossági kényszer miatt. Nekem az életemet teszi ki a küzdelem ez ellen.

1-es voltam...

2015. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságnak egyetlen oka van: az öngyilkosságra készölő nem lát más kiutat az adott élethelyzetből. A problémáit sem elkerülni, sem megoldani nem tudja, magára haragszik, és véget akar vetni a problémáinak, így az öngyilkosság mellett dönt. DE! Mindig van kiút, még ha adott élethelyzetben úgy is látszik, hogy nincs... Ha valaki öngyilkosságra készül, kérjen segítséget!!!


Ifjúsági Lelki Elsősegély

Tel: 137-00

ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között

Telekom, Invitel, T-mobile, Vodafone számokról.

2015. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Hát persze, ha valaki hosszú hónapokon keresztül nem tudja megoldani a problémáját, felhívja ezt a számot és minden el lesz intézve.
2015. febr. 8. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos. De ha meg se próbálja, akkor biztos, hogy nem!
2015. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Öngyilkossági okok.

Folytonos kudarcok.

Kiszolgáltatottság.

Szeretethiány.

De leggyakoribb, a hirtelen felindulás.


A legutóbbi, a legsikeresebb. Csupán egy kósza gondolat párosul egy hirtelen cselekedettel, ami végleges és visszafordíthatalan.

2015. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!