Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a "netcelebek"...

Szerintetek a "netcelebek" rossz hatással vannak a náluk korban kisebbekre?

Figyelt kérdés

Na szóval, megfordult a fejemben, hogy ezek a manapság felkapott fiúk és lányok lehetnek-e rossz hatással a kisebbekre.

Első sorban a 10-14 évesekre gondolok, hiszen talán ők a legbefolyásolhatóbbak.

Ti mit gondoltok? Megfertőzhetik-e a kritikán aluli viselkedésükkel a még fejlődésben lévő gyerekeket? Vagy a esetleg a jó szülői neveléssel ez elkerülhető?

(Példának az ilyen "fertőkre" gondoltam: Dósa Fanny, Jakab Rachel, Handkammer Jade, Pintér Nati, Gyula Marci, Szabyest, Varga Ricsi, Szalay Ricsi, Szilágyi Gréta, Vékony Gery)



2015. febr. 6. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenféle korcs akit mai divatós szóval "celebnek" neveznek rossz hatással van az emberiség fejlődésére
2015. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van 12,5 éves lányom és majdnem 14 éves fiam. Azt sem tudják, kik ezek a "fertők". Tudom, hogy nem tudják, mert idehívtam őket, elolvasták a neveket. Szóval: igen, megelőzhető! Szerintem a 15 és 18 éves bátyjaik sem tudják.
2015. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!