Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletlenul rendeltem az...

Veletlenul rendeltem az Ebayen valamit azt hittem hogy csak watch list-re teszem de nem fizettem erte ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
kikell fizetnem? irtam az eladonak hogy veletlen volt .nagyon nem szeretnek fizetni erte

2015. febr. 7. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Ha nem fizettél érte (nem utáltad át az összeget) akkor nem is fogják kiküldeni és így természetesen nem is kell érte fizetned!:)
2015. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlott elado vagyok az eBayen es sajnos tapasztaltam, milyen az amikor az idota vasarlok kattintgatnak ossze-vissza, es tudod mi a vege?, az eBay nem latja, hogy nem fizettek erte, es folyamatosan ker, hogy adjak ertekelest a vasarlora, illetve a honap vegen megprobaljak levonni tolem az eladott termek utani dijat, amit NEM IS ADTAM EL. Ilyenkor fel kell oket hivnom, fel orat varok, mire elo ember beleszol es jo esetben nem szakad meg a vonal es el tudom nekik magyarazni, hogy nem vettek meg tolem a cuccot, es toroljek a tranzakciot.


Nem azt mondom, hogy idiota vagy, de nem artana "ebay hasznalat" cimszorol gugli bacsit kerdezni, illetve jo huzas volt irni az eladonak, termeszetesen nem fog senki kotelezni hogy fizess de maskor - ebayes eladotarsaim neveben kerlek - legyel ovatosabb!

2015. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!