Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emagtól rendeltem és 10....

Az emagtól rendeltem és 10. én kéne megjönnie a csomagnak de mi van ha nem leszek itthon abban az időpontban? FONTOS!

Figyelt kérdés
A futár visszahozza később vagy ha ki jön és nem vagyok itthon majd megint visszajön akkor a szállítási költséget ki kell fizetnem?

2015. febr. 8. 12:09
 1/2 lilaka válasza:
Az attól függ, hogy melyik szállító viszi.Ha tüntettél fel rajta telefonszámot akkor elméletileg fel kell hívjon.Illetve nem mindegy mekkora városban laksz!Kisebb városban megoldják, hogy a szomszédba be lehet adni.Vagy ha mondasz egy címet (ugyan az a város ahol át kellene venned) akkor lehet még el is viszi ahol vagy!
2015. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakom és az egy keddi nap lenne akkor meg suli van és ugye ott lennék.. itthon meg nem lesz senki és senki nem tudja átvenni :(
2015. febr. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!