Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmesélnétek hogy milyen az...

Elmesélnétek hogy milyen az amikor más suliba megyünk?

Figyelt kérdés
Bármint az első nap az nehéz? Ezt a kérdést azért tettem fel mert hát 9-edik osztály után megyek tovább tanulni és lelkileg fel akarnák készülni a "költözésre" (most 7-edik osztályban vagyok de azért mán nincs olyan messze az a 9-edik osztály).

#iskola #felkészülés #át "költözés" más suliba
2015. febr. 9. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetbe voltam idén és mindig mondták a rokonaim hogy: Barátkozz és kezdeményezz te és ne várd hogy a sült galamb a szájadba repüljön meg ilyeneket :D. Elvekben az első pár nap a legfontosabb bár nekem akkora mázlim hogy pont azzal a csajjal kerültem egy osztályba akit már az előkészitőn is kedveltem :P Sok sikert és véletlenül se antiszockodjál :).
2015. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem para. Ha egy frissen indított osztályba mész, akkor ott még nagyjából senki nem ismer senkit, és mindenki csak ül magában. Aztán végül egyesek beszélgetést kezdeményeznek, és szépen lassan megismerkedtek egymással.

Ha jársz előkészítőre, akkor egy kis előnyt is szerezhetsz az ismerkedésben. Mikor én készültem középiskolába, én is voltam előkészítős. És nagyon jó arcokkal ismerkedtem meg, akik részben más osztályokba kerültek, de így legalább onnan is ismertem embereket. Emiatt ha bementem egy másik osztályba az évfolyamról, ott is voltak már ismerős arcok.

2015. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem... Csak érdekelt hogy mit fogtok írni. Amugykép igen n is tudom hogy ez uj kezdést jelent és ebben van jó dolog is... Gondolom értitek. :D
2015. febr. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!