Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen tetoválás tetszik...

Kinek milyen tetoválás tetszik? Milyen mintát tudnátok elképzelni?

Figyelt kérdés
Milyen ábrákat, képeket, idézeteket tudnátok elképzelni tetoválásként? Egyelőre nincs ötletem, de nagyon szeretnék tetoválást.

2015. febr. 9. 20:59
 1/3 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy mit szeretnél ábrázolni az adott mintával. Ha nincs semmi olyan fontos dolog számodra amit úgy érzel, hogy 20-30 év múlva sem fogsz megbánni a bőrödön akkor még inkább ne csináltass tetoválást.

Mondhatnék neked milliónyi ötletet, hogy hogyan lehet ábrázolni különböző dolgokat mert van egy fajta fantáziám de azt te sem szeretnéd, hogy ha 50 évesen ránézel a tetoválásodra akkor az jusson eszedbe, hogy valaki a gyakorikérdéseken ajánlotta az adott ötletet. :)

Szerintem majd akkor tedd fel ezt a kérdést amikor tudni fogod, hogy mit szeretnél tudni a bőrödön (pl. család, fájdalom, álmok,stb..) és akkor már könyebb lesz tippeket írni, hogy hogyan lehet ezeket szépen...bár én akkor is azt mondanám, hogy olvasd el a véleményeket de legvégül te dönts vagy találj ki valami jó kis ötletet. Teljesen egyedi tetoválást úgysem tudsz tervezni magadnak, mindig lesz valami p*cs aki azt fogja mondani, hogy unalmas, sablon, stb.

Ezeket az embereket le kell majd tojnod, egyik sem fog dörzspapírral eléd állni, hogy leszedje rólad.

2015. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idézetet semmit.

Ábrát, képet rengeteget, a meglévők mellé. Sajnos ötletet nem adhatok, de google keresővel keresgélj tetoválásokat. (Illetve Wildcat.de piercing.com és a többi tetoválós képekkel is foglalkozó oldal.)

Ajánlom még a deviantart-ot ott is rengeteg szép minta van. DE ha mondasz pár dolgot privben, esetleg segíthetek is.

2015. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előszór is köszönöm a válaszokat. :)

1.válaszoló

Tudom, hogy örökre szól és már van is egy :) Csak szeretnék nemsokára újat, azért keresgélek ötleteket. Igazából nem számít más mit mond, nekem kell, hogy jelentsen dolgokat, emlékeket..., nem másnak. Szóval tudom mivel jár ez :) Csak most úgy vagyok vele, hogy szeretnék valamit, de nem tudom mit.

2.válaszoló

Köszönöm az ajánlott oldalakat. Meg fogom nézni :)

2015. febr. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!