Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SPOILER! Valaki megtudná...

$###$ kérdése:

SPOILER! Valaki megtudná nekem mondani hogy miről szól/mi van Cassandra Clare Mennyei tűz városa c. könyvben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudjuk megvenni a könyvet, de én borzalmasan kíváncsi vagyok rá. Ha valaki esetleg el tudná mondani annak előre köszönöm szépen ! :)

2015. febr. 11. 17:09
 1/2 Hary2002*** válasza:

Úgy nagyon nagy vonalban ami az egésznek a lényege az az , hogy sebastiant elpusztítsák, ezért nagy árakat ellesz fizetni minden egyes szereplőnek, Jace megszabadul a mennyei tűztől! Ahhoz hogy Sebastiant el tudják pusztítani a Pokolba kell menniük.A tündérek népe elárulja a nephilimeket. Jace és Clary végre teljes egészében egymásé lesznek! Magnus megbocsájt Alecnek. Isabell összejön Simonnal, de ahoz hogy kiszabaduljanak a pokolból Simonnak elveszik az emlékeit nem lesz többé vámpír.Ezután Clary , Magnus és Isabell megkeresi ( már amikor mondén lett) és rájönnek hogy egy töredék emlék megmaradt ezért Magnus amit tud annyi emléket vissza hoz és ennek az egésznek az lesz a lényege hogy felemelkedik azaz árnyvadász lesz belőle. Jocelyn és Luke összeházasodnak a falka Maia kezébe kerül.Az események közepette a Preator Lupus megsemmisül. Zakariás testvér vissza alakul Jemmé(Pokoli szerkezetek és tiszta lesz a kép) Sebastiant végleg legyőzik meghal és mindenki boldog. Jordan meghal. De a vége az hogy mindenki boldog lesz.Simon és Isabell, Magnus és Alec, Jace és Clary mindenki együtt lesz!!! :) Nagyjából ennyi de ha esteleg még is hozzájutsz a könyvhöz olvasd el. Hidd el nem fogod megbánni! Tapasztalatból mondom! :)


Sok szeretettel!! :)

2015. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hary2002*** válasza:
Ja és Maia és Bat összejönnek újra....de ez nem biztos az tuti hogy nem csak barátok!! :)
2015. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!