Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ballagásra smink és haj?

Ballagásra smink és haj?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek barna hosszú hajam van és zöldes kék szemem kérlek segítsetek.

2015. febr. 12. 08:56
 1/1 anonim válasza:

a kék szeműeknek nagyon jól állnak például az ilyen rózsaszínes árnyalatok, valamint a Nude (Núd) színek is, pl. barna sötétebb bőrszín, szémhéjtus nagyon szépen kiemeli a kék tekintetedet, a szempillaspirállal szerintem nyugodtan lehet bánni. Mondjuk ez a te ízlésed, de próbáld ki othon, hogy jól áll-e, vagy keress rá az interneten, "kék szemű smink"re esetleg, vagy "sminkek kék szeműeknek" címen rengeteg találat van.


Haj: vagy egy laza fánk konyt, illetve nagyon jól néz ki amikor lazán összefonod a két copfba a hajad, és utána felcsatolod hátul, vasalt tupírozott haj is nagyon szép (nekem például ilyen lesz) vagy laza hullámos haj. Nem tudom hogy milyen az ízlésed, de szerintem megér egy próbát! :) Remélem tudtam segíteni! :)

2015. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!