Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem egy blog érdekelne, Ez...

Engem egy blog érdekelne, Ez egy 1D-s blog. Az a lényege h egy lány vhogy oda kerilt Harry hazaba es orokbefogadtak a Harry szulei. Harry tok bunko vele de egyszer csak vmi megvaltozik es kedves lesz :-D! Mi a blog cime/linkje?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 11:42
 1/4 2xSü ***** válasza:
Hát mivel One Directionos blogból Dunát, Tiszát, meg mindenféle folyót, sőt tengereket lehet rekeszteni, annyi van, ezért a kérdésnek megfelelő blog valószínű több száz, sőt több ezer blogra ráillene.
2015. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van csak nehanyilyesmit nem tudsz linkelni? :O
2015. febr. 12. 13:07
 3/4 2xSü ***** válasza:

Nem, de ahogy a közmondás tartja: A Google a barátod.


Itt a GYK-n naponta több One Direction-ös blogról kérdezik meg hogy „Hogy teccik a blogom?". Innen tudom, hogy rengeteg van, általában – finoman szólva – mindenféle minőség nélkül. Keress rá a Google-ben, hogy One Direction blog, szűrd a találatot úgy, hogy csak magyar nyelvű találatok jelenjenek meg, és így van vagy 149 000 találat.

2015. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 prekofanni válasza:

Szia

Ha még lényeges akkor a blog címe az elloptad a szívemet

[link]

2015. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!