Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugyan miért nem kérdés? Hol...

Ugyan miért nem kérdés? Hol tudnám- Kb 25 éve vizsgátettem marok lőfegyverre.

Figyelt kérdés
Munkám során kb 20 évig napi szinten használtam, orvosi, pszichológia stb Kérdésem A vizsga papírom nincsen meg, de szeretnék saját célra venni, egy éles maroklőfegyvert önvédelmi célra. Vásárláskor gondolom kérik a papírt? A megye rendőrkapitányságra kell mennem vagy más ennek az elérési útvonala? Ha lehet csak értelmes megfontolt válaszokat, mert kegyetlen leszek: ;) Köszönet a Help-t

2015. febr. 14. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Jó lenne, ha te is megfontolnád, mit írsz, mielőtt lenyomod a Küldés gombot. Próbáld leírni mégegyszer, hogy mit szeretnél, oké? Csak értelmesen, megfontoltan, mert... Pontosan.
2015. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ne tudom mi nem érthető! Sajnos kiemelni nem lehet...

De azért: "A vizsga papírom nincsen meg, de szeretnék saját célra venni, egy éles maroklőfegyvert önvédelmi célra. Vásárláskor gondolom kérik a papírt?"

Talán már érthetőb???

2015. febr. 14. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Tragikus a helyesírásod is, azon túl, hogy nehezen fogalmazol.

Ha tettél vizsgát, akkor tudnod kellene ezt is, hogy éles lőfegyverre nem egykönnyen adnak engedélyt. Félő, ha meglenne az a vizsgapapír, azzal sem mennél sokra.


Innen mindent megtudhatsz:

[link]

2015. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem a napokban tettem, tehát kételkedni felesleges! A helyesírást +lehet, nem magyar szakon végeztem igazad van, de magyarok vagyunk, nem tudom miért nem érthető!??? Azt sem értem miért mindjárt a kekeckedést, és a helyesírásra reagálnak, nem a kérdésre válaszolnak !DE: köszönöm a linket! A ~20 év nem kevés idő és a törvényeket havonta módosítják... Brrr
2015. febr. 14. 20:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos a link-Köszönöm!Kérdésemre-a Megyei rkap.ság bővebben.
2015. febr. 14. 21:03
 6/10 kovpet ***** válasza:

Magánszemélyként önvédelmi lőfegyverre nem kapsz engedélyt. Pont.

Hacsak nem vagy politikus vagy híresség vagy igen gazdag és bőkezű ember, ha érted, hogy mire gondolok.

2015. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem mire gondolsz? És miért nem?? Ha PM ben esetleg megírnád +köszönöm!
2015. febr. 16. 13:58
 8/10 kovpet ***** válasza:

Mert elutasítják a kérelmet, amihez joguk van. Szubjektív az elbírálás, a válasz meg "nem" lesz. Mindig.


Neked kellene bizonyítanod, hogy olyan mértékű veszély fenyegeti az életed, amit kizárólag lőfegyverrel tudsz elhárítani. Ezt meg lehetetlen. De próbáld ki, ha nem hiszed, nem buksz rajta sokat, csak egy kis levelezést meg talán illetéket.

2015. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van -mit is veszitek?? (Y) :D köszi.
2015. febr. 16. 17:16
 10/10 anonim válasza:
Azért nem kérdés, mert pontot raksz a kérdő mondat végére. Amúgy nem tudom, hogy adhattak fegyvertartási engedélyt egy olyan embernek, aki nem tud normálisan fogalmazni, hogy a helyesírásról ne is beszéljek.
2015. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!