Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha írtam egy...

Mit tegyek ha írtam egy fiúnak, és nem ír vissza? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na az van h a suli legmenőbb srácának írtam aki idősebb nálam.Tegnp este küldtem neki egy szívet küldő malacot ma meg írtam neki,hogy a barátnőm szórakozott.!!De félek,és tuti hogy hétfőn a suliban eléggé lefog alázni nagyon ciki lesz.Már biztos mindenki tudja a suliból,mert ő elég bunkó.És tegnap sem aludtam,mert nem ír vissza gondolom nem érdeklem,de viszonnt nem akarom hogy leégessen :"(
2015. febr. 14. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:
:(
2015. febr. 14. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:

1. minek írtál rá, ha egy p*cs?

2. megnézném én azt a legmenőbb figurát, szerintem sírva futna, ha ráfújnék egyet...

3. ha már ismeretlenül ráírsz, miért ilyen szíves malaccal kezded? én se írnék erre vissza

2015. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlenül írtam rá.hanem facebookon névvel!!!!!!!Hát nemtom véletlen azt hittem nem küldi vissza de tuti hétfőn leégek :'(
2015. febr. 14. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Privátra nem válaszolok, csak ha nagyon muszáj. Nem tudom hány éves lehetsz, feltételezem valahol 10 és 14 között. Ha ettől idősebb vagy, akkor az szégyen a viselkedésedre nézve.


Ha már elkövettél valamit, akkor viseld a következményét (ha lesz). Legközelebb tudod, hogy majd ilyet nem csinálsz.

2015. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen 10-14 között vagyok.Hát viselem is csak azt nem akarom h leégessen MINDENKI előtt felőlem nekem beolvashat de azért már tuti tudja a félvilág
2015. febr. 14. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj már bele egyáltalán, hogy ebben mit tudna leégetni? Saját magát járatja le vele...ja bocs, a te korosztályodnál minden égésnek számít..na nem baj, majd kinövik.


Mi égés van abba, hogy ráírtál egy srácra? Semmi...

2015. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Htá igazad van tökre de ő letud mondjuk azzal hogy azt mondja mindnekinek h szerelmes vagyok belé és hogy írtam neki h tök gáz vagyok meg minden mert ő a suli menője de tényleg
2015. febr. 14. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez történt, bár nem hinném, hogy a fiú bárkinek is elmondja... csak szar érzés, hogy annyiba se vesz, hogy válaszoljon...
2015. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!