Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSE...

A ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY döntője 3 napos úgy látom. Ez hogy szokott zajlani? Muszáj 2-t ott aludni? Hánykor írják a döntőt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 21:17
 1/8 anonim válasza:

szia:) a döntőt a második napon szokták írni, másnap van az eredményhirdetés, arra azért érdemes eljönni. A verseny délelőtt van, utána programokon lehet részt venni, ezekre regisztrációkor, tehát az első napon lehet jegyeket kapni: van itt sokféle program, a legnépszerűbb a csodák palotája előadás szokott lenni, de amúgy minden évben nagyon hasonló, bár még így is érdekes, van planetárium, könyvtárba, múzeumba lehet menni. Második nap este a legjobb, ilyenkor mindenki az Eübe megy, itt mindenféle játékokkal lehet játszani, kézműves foglalkozások is vannak, és van később tombola, ahol a Matekergő megoldói között sorsolnak.

Én úgy gondolom hogy nagyon megéri eljönni erre a három napra, a versenyzőknek teljesen ingyenes, a programok nagyon jól meg vannak szervezve, és rengeteg okos évfolyamtársadat megismerheted. Ez itt a tavalyi döntő programja [link]

Kérdezz nyugodtan bármit, nem írtam le olyan részletesen az egészet, remélem azért tudtam segíteni.

Egyébként először a megyeit kéne jól megírni, nem tudom mennyire vagy ügyes, de mindenkinek jöhet ki rosszul a lépés. Remélem hogy azért jól fog neked sikerülni:)

2015. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak azt akartam tudni, hogy a döntőt kb mikor írják délelőtt?

Köszönöm

2015. febr. 17. 11:42
 3/8 anonim válasza:
úgy emlékszem, hogy 9-kor volt a döntő, de az is lehet, hogy 10-kor
2015. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tudod hogy kötelező ott aludni? Ha nem tudunk csak a verseny reggelén menni az lehetséges? Odamegyünk megírjuk, és aztán hazajövünk, mert nem érünk rá ott maradni következő nap.
2015. márc. 7. 21:54
 5/8 anonim válasza:
Bejutottál a döntőbe?
2015. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem volt eredményhirdetés, de elég sok pontom van, csak nem akarom pontosan megírni, mert a tanár nem szereti ha netezünk. Csak azt akartam hogy muszáj-e előző nap regisztrálni, vagy ha csak reggel megyünk az is jó.
2015. márc. 8. 19:49
 7/8 anonim válasza:
Hát én eddig kétszer voltam, de mindkétszer mentem rendesen mindhárom napra. Amúgy szerintem biztos megoldható, ha nem akarsz végig ott lenni.
2015. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Baluba ***** válasza:
Természetesen megoldható, hogy csak a dolgozat írásban veszel részt. A megyei eredményhirdetésen jelezd a megyei kísérőknek, ők majd pontosan tájékoztatnak.
2016. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!