Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek azzal akit utálok?

Mit tegyek azzal akit utálok?

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy egy téli vakációra jön az is akit utálok ,de én azt tetetem,hogy jóban vagyok vele szóval valami feltűnés nélküli szivatás kéne .

2015. febr. 15. 20:03
 1/3 anonim válasza:

Az miért jó neked?

Nem kell semmilyen megalázás. Beszéld meg vele, hogy mi a gondotok egymással. Elég keveset írtál, hogy mi a kiváltó ok stb.

Meg mi az, hogy azt tettettem? Ki előtt tettetted? Az, ha Ő jóban akar lenni veled, viszont Te átvered elég gyenge jellemre vall.


Beszélj vele, és legyetek jóba!

Az élet olyan rövid! Gyerekek!


Mennyi idősek vagytok, 12-13?

2015. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, beszéljétek meg mi a problémátok és határozd el, hogy megbocsátasz neki!
2015. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szandra87 válasza:
Semmi értelme rosszindulatúnak lenni. Beszéljétek meg. Mindig jobb leülni szemtől-szembe,mint a másik háta mögött kitalálni valami rá nézve lejáratót. Az utálkozás neked is rossz,mert dühös leszel tőle....senki nem szeret dühösnek lenni. :)
2015. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!