Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak perverz gondolata...

Miért vannak perverz gondolataim a saját családtagjaimmal?

Figyelt kérdés
Mindenhogy küzdök ellenük,de egyszer csak ha hirtelen eszembe jutnak, nem tudok ellenük mit csinálni, már 2 napra is bezárkozdtam a szobába,mert ha meglátok valakit egyből elkezd az agyam beteges/perverz dolgokon gondolkodni! Még a két éves kishúgomról is, és én nem akarok ilyen ember lenni! Kérlek, segítsetek!!!
2015. febr. 15. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, én is fantáziálok elég beteges dolgokat, de tudom hogy nem tenném meg, úgyhogy nincs mitől félnem.Neked sem kell, amíg nem érzel vágyat rá hogy ezeket végrehajtsd.Sima fantáziálás az egész.

Nem leszel olyan ember, ne aggódj!

2015. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert egy perverz dög vagy.

Aniféjszisz

2015. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy attól félek,hogy ilyen ember leszek, akinek semmi érzései nem lesznek, és képes lesz bántani embereket, és bármit megtenni velük! Nem tudom,mikor lesz ennek vége, nem akarok így élni tovább! Csak abban bizom,hogy rendbe jön az életem! 17 éves vagyok!
2015. febr. 15. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki így ír, és így aggódik azon, hogy milyen ember lesz, abból nem valószínű, hogy egy beteg, perverz, erőszakos pedo lesz.

A fantázia meg fantázia. Bocs, hogy ezt mondom, de ha jólesik, akkor vonulj el a szbádba vagy a vécére, és csapd ki, miközben fantáziálsz. Te is megkönnyebbülsz, és ezzel senkinek nem ártasz semmit.

2015. febr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez gyakori. A leírtakból az is kitűnik, hogy Te még a fantáziálásodtól is szeretnél szabadulni, úgy gondolom, hogy nincs miért aggódnod. Ebben a korban sokaknak vannak perverz fantáziálásai. Ha eljön a nagy szerelem, akivel a szex is kielégítő lesz, akkor megszűnnek ezek a fantáziálások.
2015. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akár mennyire is probálok megnyugodni,hogy ez normális kamaszkorban,nem megy, megmondom ŐSZINTÈN,attól félek,hogy egy olyan ember leszek,aki képes lenne kihasználni az ilyen helyzeteket a családtagjaival,és kèpes lenne brutàlis bàntani őket, megerőszakolni, megölni! Nemtudok megnyugodni, ès félek,hogy ez miatt megőrülök!
2015. febr. 16. 18:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Ès úgy érzem, hogy képes lennèk megtenni azokat a beteg és perverz dolgokat a saját családommal,amit az agyam készít! NEM BIROM TOVÂBB, FÉLEK,HOGY SZÍVTELEN,PEDOFIL,PERVERZ EMBER LEDZ BELŐLEM! KOMOLYAN MEGBOLONDULOK! :(((((
2015. febr. 16. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Már leírtuk, hogy ez csak fantáziálás.Mindenki fantáziál, de ettől még nem lesz semmi.De azt is leírtuk hogy ha nem érzel rá vágyat akkor nem leszel olyan ember, akármennyire is fantáziálsz.De te mint a süket, hajtogatod tovább, most már úgy érzed meg is tudnád tenni.Nem is tudom, valamilyen megerősítésre vársz, vagy jólesik azt hangoztatni hogy te milyen ember lehetnél, de nem akarsz lenni.Pontosan tudom mi jár az agyadban, de látom előre, neked hiába beszélünk, mert nem az a célod a kérdéssel hogy megnyugtassunk, hanem te akarsz itt nekünk bizonygatni valamit.Azt csinálsz amit akarsz innentől.
2015. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgat a dolog, akkor jobb, ha elmész szakemberhez: pszichiáterhez, gyermekpszichiáterhez, vagy pszichológushoz.
2015. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!