Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A marihuánának mennyire erős...

A marihuánának mennyire erős a szaga?

Figyelt kérdés
Konkrétan magára a növényre gondolok, mondjuk ha egy szekrényben van. Mennyi az a távolság amiből meg ehet érezni, és milyen szaga van?

2015. febr. 16. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor még kicsi a cserje, akkor konkrétan semmi, de mikor elkezd növögetni, akkor egyre töményebb és szúrós szaga lesz, a legvégén, mikor már beérnek a gumok és szépen kikristályosodik a THC, akkor elviselhetetlen. Egy sima bútor/szekrény nem elegendő ahhoz, hogy azt leszigeteld, nemhogy te/a te családod, de még a szomszéd is érezni fogja. Kell egy nagyon spéci levegő szűrő direkt erre a célra (még jó, hogy minden szart lehet hozzá kapni legálisan a neten) és a szekrényt is nagyon ki kell bélelned, lehetőleg ólommal, akkor 110% a szigetelés ;)
2015. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem termesztek, csak néztem egy sorozatot(Breaking Bad), és elgondolkoztam hogy én hogy csinálnám.A sorozatba nem erről van szó, de normális keretek között én szerintem csak ezt tudnám előállítani.Utána olvastam kicsit, de magyar nyelven nagyon kevés anyagot találtam.Angolul több van de, azokat meg nehezebben értem meg.Egyébként az ólommal kibélelést azt hogy gondolod??
2015. febr. 16. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

youtubon is van egy csomó videó ahol ugyanígy a szekrényében termeszti a cuccot. Igaz angol, de ott legalább látod mit csinál.


Amúgy meg szerintem nem éri meg termeszteni, mert ahhoz hogy jelentős mennyiségű pénzt keress nagyon bele kell menned, egyrészt nagy mennyiségben termeszteni, és terjeszteni... ha meg úgy gondolod hogy csak keveset termelsz majd és csak 1-2 embernek adsz el, vagy megtartod magadnak, akkor meg azért nem éri meg mert ugyanúgy börtönbe jutsz ha elkapnak...

bárhogyis döntesz, előtte nézd meg a bebukkottak c. dokumentumfilmet.

2015. febr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a bebukottak c. filmet ne keverjük ide. Oda mind gyilkosok, erőszaktevők és sorozatos visszaesett fiatalkorú bűnözők kerültek, vagyis akkoriban az volt a legkeményebb fiatalkorú végrehajtási intézet. Termesztésért oda nem csuknának be, ahogy a ha feénőtt vagy, akkor sem a csillagba visznek emiatt, de mennyiségtől függően attól még kaphatsz 3-6 év letöltendőt.
2015. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mégis közelebb van a valósághoz mint amit a filmekben láthat a börtönkről
2015. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!