Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy probléma, amit nem...

Van egy probléma, amit nem tudok megoldani.3 hete éjt nappallá téve foglalkozok vele. Vannak lehetőségek is, de nem akar összejönni (a legjobb verziója a megoldásnak). Nagyon szorongok. Hogyan nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok miatta. Úgy érzem már kezd önpusztításba átcsapni az egész. Kényszertevékenységeim vannak (C vitamint vagy magnéziumot veszek be, hogy megnyugodjak, sokat, napi két tablettára vissza kell fognom magam - ez C vitaminból 1000 mg -, nagyon sokat kávézok, kb kétóránként - előtte napi egyet ittam, csak reggel -, a laptopot a hasamon tartom - úgy fekszem -, de érzem, hogy nem tesz jót, nagyon meleg, nő vagyok. Nem is tudom, hogy ez még a normális kategória-e vagy sem). Mit csináljak? Hogy küzdjem le a szorongásomat?

2015. febr. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi miatt szorongasz?
2015. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menyé és lazuljál! A gyógyszer nem fog segíteni az biztos!
2015. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!