Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Forever termék család valóban...

Forever termék család valóban szekta?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm becsatlakozott és már hallottam olyat hogy ez magába szippantja az embert, erre kirakott egy képet, hogy ezzel a forever-csapattal részt vett valami tanításon.


Személy szerint nekem is van tőlük termékem és hát van rajta egy érdekes matrica ( [link] remélem meg lehet majd nyitni ), hanem lehet megnyitni, az a lényeg hogy egy háromszögben, egy úriember-féle tart valamit, hmm háromszögben, egyből nem a Szentháromság jutott eszembe, remélem értitek miért...


Tud valaki ezzel kapcsolatban valamit mondani, mint megerősítés vagy megcáfolás terén?


Előre is köszi a vélaszokat



2015. febr. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Tudsz olvasni???

Oda van írva, hogy a Magyar Természetgyógyászok ajánlásával. Az az ő logójuk???

Az mióta szekta?? Tudod te egyáltalán, hogy mi az a szekta?

2015. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Az meg nem háromszög, hanem egy lótusz ülésben ülő embert ábrázol.

Ilyen hülyeséget sem hallottam még erről a logoról, hgoy háromszöget tart :D :D

[link]

2015. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy " beszippantja" az embert, de nem szekta. Viszont aki megismeri a termékeket (és van rá anyagi fedezete), az használni fogja őket, ajánlani másoknak is.


Nekem rossz tapasztalatom volt eddig velük (túlságosan tukmálósak voltak) viszont a nagynéném nagy fokú csontrikulásban szenved, és télen a FLP termékeit szedte és az orvos nem hitte el, hogy mit csinált magával, hogy sokkal jobbak voltak az eredményei.


Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények.


Én is most ismét "bedöltem" nekik és vettem egy Aloe gélt. A Béres Porcerő már nem segít (fájnak a térdeim) ezért kipróbálom ezt.

2015. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
35%

Szekta? Ezen az alapon minden szekta! Az embereket már annyi hülyeséggel verték át, hogy ma már el sem hiszik, hogy LÉTEZIK jó is a világon! Nekem a hátsófali szívinfarktusomat hozta rendbe a Forever termékcsalád és azok vegyszermentes, természetes anyagai. Egyáltalán nem drágábbak, mint a többi dologok, mert IGAZ, hogy 7 ezer ft. egy tisztítószerért sok(nak tűnik), de tedd hozzá, hogy nekünk a kis családunkban EGY ÉVIG ELÉG ez az egy flakon VEGYSZERMENTES koncentrátum közönséges vízzel hígítva használunk: mosás, mosogatás, takarítás, folttisztítás, kárpittisztítás. kutyafürdetés, ÉS MINDEN CSAK EZZEL! Az asszony kiszámolta: kb 40 ezer ft-ot spóroltunk meg csupán ezzel az egy 7 ezer ft-os anyaggal! Nem beszélve arról, hogy nem kell mindenhez külön valami sxart hazahozni, a tv-reklámokon csak nevetünk, s azokon is, akiknek drága EGY ÉVRE az lakás és 3 személy tisztántartása vegyszermentesen ennyiért! De így vagyunk a szintén tökéletes dezodorral, fogkrémmel, kb 2 ezer ft vegyszermentes egy évre!!!! Sorolhatnám! Mi magunknak megvesszük, s egy évig és boldogan használjuk. Ezt én számoltam ki, eddigi deo helyett, ami egy évre úgy 8-9 ezer ft volt, most 2 ezer fejenként. Így 3-an megint megsporoltunk kb 20-25 ezer ft-ot... Na, ennyire drágák! Ja, meg ennyire szekta! Ameddig te kételkedsz, addig mi boldogan használjuk. Hiszed, vagy nem, a lányom a suliba KÉRÉSRE vitt be a barátainak, mert kérték, honnan lehet szerezni. Örömmel adjuk bárkinek, mert TUDJUK, hogy ha jól használja, SOK ÖRÖME lesz benne! Ahogy az asszony átvett befőzési receptet a szomszédtól, mi ezzel az infóval segítettük őket. Mi ebben a rossz? Tudom, vannak, akik ezt üzletszerűen csinálják. ÉS????! Mi másból élünk, - ők abból. Csak segítünk egymásnak. Ja! Az autószerelőm keze állandóan szutyok volt. Most is az, de meló előtt bekeni a kezét egy samponnal, bele dörzsöli azt a pórusokba. Meló végén csap alá teszi az aloes samponos kezét és soha nem látott tiszta lesz egy mosással. Most ha nem látom, nem hiszem el. Tőle vettük először, most saját kártyánk van és ha tudok vele segíteni valakinek, nem mondok nemet és nem teszek vele semmi rosszat, SŐT!!! Szerintem ez így természetes: nekem bevált, segítek annak, aki kéri. Pestiek vagyunk, de küldtünk már vidékre is, mert mint mondtam, vannak okos emberek, akik megértik, SEGÍTENI, ÖRÖMET OKOZNI MÁSNAK JÓ! Nem abajgatok vele senkit, de ha panaszkodik, vagy én, vagy a párom (de már a lányunk is) örömmel elmondja,nekünk mi vált be. ENNYI! És tudod mit, régen is így éltek az emberek - egymásnak segítettek.

Ja, és a táplálék kiegészítőkkel is így vagyunk, van egy természetgyógyász ismerősünk, aki már vagy 20 éve ismeri és használja ezeket... nekünk is ezekkel segít, ha kell.

(Na nem bunkó módon, nem átverve, hanem KORREKT MÓDON!)

Üvd és béke!

2018. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!