Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Be lehet...

Ilyen létezik? Be lehet perelni az e. ont? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal kezdem h. lakástámogatàst kaptam amit rend szerint utaltak az e.on-nak. Egy honapja kiküldtek nekem egy 45.800 ft-os csekket kikapcsolási végrehajtással de ezt megelőző nap már kikapcsolták az áramot. Mellé csatoltak egy 17.000-es ki-be kapcsolási dijat. Ez 62.000ft amit nem tudtam tegnapig kifizetni. A helyi csaladsegitő segítségét kértem ahol eltelefonáltam az e.on-hoz ott kiderült hogy 11983-ft tartozasom van valojában mert a rendszeres támogatàst elsülyesztették valahová. Így 30.000 ft kapásbol kifizettem örülve h lesz áramom. De szivás nem jönnek mert eltelt egy honap es a karóról levágták a zsinórt jelzem ezt is hamarabb a megadott határidő előt. Most még 110.000 ft-ot kérnek tőllem mert felmondták a szerződést. A mostani szabványnak nem felel meg az órám. Ha 30-on belül rendeztem volna akkor zokszo nélkül visszakapcsolták volna. De nem is tudtam és nem is volt 11.000-es csekkem. Na és 30.000-et ki tudtam volna fizetni azonnal ha tudok rólla de 45.000 valotlan csekket kaptam.
2015. febr. 17. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Be lehet és a fogyasztóvédelemnek is írj!
2015. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez tiszta kiba....ás! Azért nincs áramom mert rosszul számláztak. :-(
2015. febr. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!