Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó horror játékokat...

Tudtok jó horror játékokat amiket érdemes lenne megvenni és követni az új részeket?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy mivel én már számos horror játékot láttam videósoktol ezért nem akarom megvenni mert tudnám hogy hova kéne menni.Olyanokra gondolok mint pl. Outlast stb.

Gondolok olyan játékra amiben sokszor váratlanul történik valami ijesztő,FPS nézetű és olyan mission féle megoldó tehát ide-oda menny.Ha nincs ilyesmi jó a sima horror is csak az a lényeg ijesztő és faxa legyen :D



2015. febr. 19. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Resident Evil. Most kezdik újra kiadni. [link]
2015. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi filmet már láttam játékot viszont még nem
2015. febr. 19. 18:44
 3/3 anonim válasza:
szia! tudom már régen tetted fel a kérdést, de azért válaszolok. Szerinem a Resident Evil(bár nem rossz játék) nem egy annyira ijesztő, nem is egy klasszikus horror játék. Ha még nem tetted meg, próbáld ki az Outlast Whistleblowert(DLC),ráadásul idén valamikor ki fog jönni az Outlast 2. Aztán az Amnesia sorozatot:The Dark Descent és a Machine for Pigs,az első része szerintem jobb de érdemes mintkét részt végigjátszani, vannak benne jumpscarek rendesen:D Ajánlom még az Alien Isolationt, ami igaz hogy sci-fi,de hasonlít az Outlastra. Remélem tudtam segíteni,nekem ezek e játékok nagyon tetszettek és szerintem olyanok amikre te gondolsz:)
2015. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!