Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen látomás volt az hogy...

Milyen látomás volt az hogy rögtön ébredés után a tv tetején volt egy doboz, amiből kikelt egy ember, az arca mintha az öcsémé lett volna, karjai felemelt helyzetben lelógó kézfejjel?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
tollas angyali szárnyai voltak, és mereven engem nézett pislogás nélkül. de még hallottam is ahogy kikelt a dobozból. erre akkora félelem jött belém, elkezdtem kiabálni. mindenkit felébresztettem és még utána is láttam 2 másodpercig. de előtte olyan álmom volt hogy egy bohóc a nézésével depressziót okozott. lefekvés előtt meg jurasssic parkot néztem. és ezek viszont nincsenek összefüggésben.
2015. febr. 20. 14:34
 2/4 anonim válasza:
Mit szívsz?
2015. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jövőt láttad, amikor már nem a nők szülik a gyerekeket, hanem a tévé tetején kelnek ki a tévé melegétől 1 dobozban.
2015. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és még egy szál cigit sem szívtam eddig, még szeszt sem ittam. és a második válaszoló egy vadállat! beszartam a röhögéstől! mert ez a látomás még azóta is rossz hatással van rám úgyhogy kösz.xd
2015. febr. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!