Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nisekoi animében ki nyeri...

A Nisekoi animében ki nyeri majd el Raku szívét?

Figyelt kérdés
Nem bírom tobább már muszáj megtudnom!:D #teamChitoge:3

2015. febr. 21. 19:07
 1/7 Misa-chan55 válasza:
Semelyikojuk.. Elvileg aprilisban jon ki a masodik evedja es talan ott, de amugy semelyik. En kb fel oraval ezelott lettem vele keszen es olyan hulye a vege hogy mjdnem kidobtam a gepem az ablakon :D
2015. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nemááárr:(

Remélem a második évadban lesz valami xxx:D

2015. febr. 22. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Még a mangának sincs vége, de ha kiváncsi vagy:

100% hogy Chitoge

2015. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háremanimétől ne várj "győztest," jó eséllyel csak csalódni fogsz.
2015. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem a 2. évad kihagy sok részt a mangából, mert abban 60 fejezeten keresztül olyan szinten nem történt semmi, hogy az már nevetséges.

Amúgy tényleg nem lehet még tudni, de szerintem is Chitoge-t választja.

2015. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet tudni, hogy Chitogét választja.
2015. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legesélyesebbnek Chitoge-t látom, hogy elnyerje Raku szívét, hiszen mikor Raku visszaemlékezik a kislánynak hosszú haja volt. Marika? Kizárt, mivel gyerekkorában mint láthattuk rövid haja volt. Kosaki? Esélytelen, mivel neki mindig is rövid haja volt! Chitoge? hmm... Háááááát elvileg ő lenne a ,,nyertes", csak hogy ez egy hárem anime, ezért nem sokat várhatsz, DE (!!!!SPOILER ALERT!!!) picit beleolvastam a mangájába és ott már Ruri is szerelmet vallott Shuu-nak, tehát a 3. évadban 100%, hogy haladni fog az anime a storyval ;) Addig is szurkoljunk kirisaki-channak!!! :D
2016. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!