Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondtok nekem Páriszról...

Mondtok nekem Páriszról véleményeket?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Párizsról? :DD

Nekem volt szerencsém eltölteni ott egy napot:) Imádnivaló hely, romantikus, meghitt, cuki, kicsit puccos (Magyarországhoz képest), de mondjuk csak pároknak ajánlom, mert egyedül magányos lehetsz, bár egyedül mindenhol magányos az ember.... :DD én mondjuk csoporttal mentem, megnéztük az Eiffel Tornyot :)))) hatalmas volt, minden értelemben!!! Bármikor visszamennék oda:)) Az utcák talán néhol kicsit koszosak voltak nekem, és lehet, ezt csak én éltem meg így, de sokkal kevesebb kukát találni az utcán, mint itthon...... vagy 10 percet mentünk, mire sikerült kidobni egy zacskót:DD itthon nem volt ilyen problémám...... na de persze ez mellékes, nem de? Ettől még Párizs gyönyörű *-* Életében 1x mindenkinek el kell menni oda, a szerelem városa :)))

2015. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!