Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket mondani...

Tudnátok tippeket mondani hízáshoz?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél sokat (főleg zsírt), mozogj keveset.
2015. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülye tanácsokat nem kellene...

Keress egy tömegnövelő étrendet, azzal fogsz tudni hízni úgy, hogy nem fogsz zsírosodni.

2015. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 hülye tanácsokat nem kellene. Ő nem írta, hogy testépítő, hogy zsírosodás nélkül akar hízni, stb. A kérdés az egyéb kategóriában van, a kulcsszavak között sincs semmi olyan, ami testépítésre utalna.
2015. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy testépítő vagy az akar lenni. De ha a zsír és a sok sok szénhidrát megteszi a hatását és azzal felhízik, akkor kb az életben nem fog lefogyni, igaz?
2015. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 igen, de a kérdező hízáshoz akart tippeket, azt nem írta, hogy miért akar hízni, hogy utána akar-e fogyni, stb... amit én írtam attól el lehet hízni. Ha nem arra volt kíváncsi, akkor rosszul tette fel a kérdést ;D
2015. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én csak szimplán hizni szeretnék mert nagyon sovány és vékony vagyok és a szüleim és tanáraim javasolták
2015. febr. 23. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ebben az esetben én is azt javasolnám, amit a #2.
2015. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és Fegyencedzés, ha fiatal vagy, de lehet súlyzózni is, ha már elmúltál 15.
2015. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!