Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan ez, mint egy rémálom!...

Olyan ez, mint egy rémálom! Hogy lehet ez? Hogy lehet ennek vége?

Figyelt kérdés

Mióta ezzel a sráccal vagyok, ilyen boldog még nem voltam az életben, minden tényleg tökéletes!

Viszont minden olyan, mint egy rémálom! Nem akarta egyikünk sem abbahagyni. Mindent megtettem azért - már 3 hete éjt nappallá téve -, hogy rendszeresen tudjunk találkozni, nagyon nagy lett köztünk a távolság (előtte Pesten találkozgattunk). Teljesen kikészültem idegileg. Csütörtökig még nem tudok belőle nyugodni, az biztos, mert még vannak intézni valóim, de már NAGYON NEM BÍROM! Szeretnék egy napot, amikor csak a sráccal beszélgethetek, pihenhetek és nem kell semmit sem intézni. Ez péntektől lehetne lehetséges. Ő viszont péntektől valószínűleg egész hétvégén nem lesz elérhető, mert versenyen lesz.

Mintha meg lenne átkozva ez az egész! Réges-régen hagytam volna az egészet, de ilyen srác nem lesz még egy a földön.

A sráccal folytatni akarom, de hogy vessek véget ennek az egész rémálom részének??

(Mindig van valami, nem csak ez, amint az egyik dolog megszűnik, jön a másik - először nyirokcsomó gyulladást kaptam tőle, egyszer a randira vezető úton majdnem megerőszakoltak, egy éve gumival védekezek, most elszakadt a gumi kétszer is, eseményutáni tabletta és az a megaláztatás, ami akkor ért, most a kiutazásnál buktam 30 000 Ft-ot, buktam egy álláslehetőséget (ez is vele függ össze) és persze 2000 km lett köztünk, pedig egyikünk sem akarta abbahagyni, most amikor már csak vele tudnék foglalkozni, az sem jön össze, mert nem lesz elérhető!). Soha nem éreztem még így, mintha rémálom lenne az egész. A másik fele pedig álom.)



2015. febr. 24. 22:04
 1/1 A kérdező kommentje:
A konkrétum, amiért kiírtam: éreztétek-e már úgy, hogy mintha rémálom lenne, ami veletek történik? Hogy lehetne ebből kijönni?
2015. febr. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!