Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esély, hogy ideérjen a...

Van esély, hogy ideérjen a tavaszi mindoconig?

Figyelt kérdés
Alixpressről rendeltem parókát és ruhát a tavaszi mondoconra pár héttel ezelőtt. Ma vettem észre (február 24.), hogy ott van egy számláló, hogy mikor érkezik meg. A parókánál 47 napot írtak, a ruhánál 41-et. Szerintetek van esély, hogy ideérjen a tavaszi mondoconra, ami Április 11. És 12.-én lesz? Hong kongból jön. Már írtam annak akitől vettem, hogy sürgős a dolog.

2015. febr. 24. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Aliexpressről még nem rendeltem, ebayről viszont már sokszor. Szerintem ha pár héttel ezelőtt rendelted őket, akkor ide kéne érniük.

Nem kaptál értesítőt, hogy mikor adták fel a csomagokat? Általában pár héten belül itt szoktak lenni, bár ez elég változó. Nekem volt parókám, ami ideért 1-két hét alatt, de olyat is rendeltem, amire két hónapot vártam.


Egyébként mi is kockáztatni fogunk most; sajnos csak jövő hét hétfőn tudjuk végre megrendelni a parókáinkat meg néhány egyéb kelléket, aztán imádkozunk, hogy ideérjenek. :D


Szurkolok neked!

2015. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, én is szurkolok neked! :)

Akitől a parókát rendeltem, az ma reggel visszaírt, hogy ma feladta a csomagot.

2015. febr. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!