Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BUDAPESTEN MIK A LEGJOBB...

BUDAPESTEN MIK A LEGJOBB SZÓRAKOZÓHELYEK?

Figyelt kérdés
16-17 eveseknek legyszi soroljatok:)

2015. febr. 24. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
16-17 éveseknek?
2015. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha kocsmas koktelozos hely akkor a korut kiraly utcatol blahaig meg ott a dohany utca kornyeke.konkreten minden masodik hat egy buli hely. Ha picit prolibb helyre vagysz akkor a deaktol indul egyenesen es ingyenesen a ligetbe busz. Eleg jo a buli de erdekes emberek vannak ott.. De tegyuk hozza h sznobkodok ;) ha olyan helyre vagysz ahol sok a kulfoldi akkor instant ott van a nagymezo utcaban az oktogonhoz kozel mellette egy soho nevu szar hely! Es picit arre peaches and cream amirol mindenki azt mondja milyen eszmeletlen jo.. Nekem nem tetszett. De eddig csak jot hallottam. Bar ide mind kell szereznetek szemelyit! Igazabol .. Olyan hely ami nem 18as es nem is gaz .. Nincs. Max a Playben szokott 17es buli lenni az budan van.az nagyon jo szerintem. Es ha igazan meno helyre akarsz menni akkor otkert vagy van meg egy jo hely a marc15teren. Na azok igazan menok
2015. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulj meg fogalmazni kedves kérdező.

Pl. így kérdezd máskor: Budapesten hol vannak a legjobb szórakozóhelyek?

2015. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!