Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy tudom február 28-án lejár...

Úgy tudom február 28-án lejár egy "időszak" a közmunkában. Mikor indul újra, mert több verziót is hallottam. Folytatólagos vagy két hét szünet és márc.16-án indul újra? Nektek milyen infóitok vannak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, itt nálunk senki nem tud konkrétat, csak felmérték van-e igény a további munkánkra.
2015. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. febr. 27. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálatok van valami új hír?
2015. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn irány a munkaügyi központ, regisztrálás miatt, és a legutolsó infó szerint, márc.16-al vissza vesznek minket. Viszont nem tudom,hogy egy éves szerződéssel, vagy csak nyárig. Kicsit zavaros a dolog...miért nem lehet mondjuk folytatólagos?
2015. márc. 1. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudok, papírjaim sem kaptam még ki, így munkaügyibe nem mentem még, legutóbb is úgy jártam, megvolt az időpont, közben hívtak, hogy lehet menni dolgozni.
2015. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!