Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem egykorú is lehet kísérő,...

Velem egykorú is lehet kísérő, ha tartós beteg kedvezményre jogosító kártyám van?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a barátnőmmel együtt járnánk haza busszal. Tartós betegnek számítok és ezért ingyen utazhatok a városban, én + egy kísérő. A kísérő lehet a barátnőm is? Végülis egy felnőttnek is ugyanilyen kártyát adnak és az ő kísérője is lehet felnőtt is meg gyerek is, nem? Légyszives, szóljatok, ha rosszul gondolom (és persze akkor is ha egyetértek) Köszönöm.

#közlekedés #kedvezmény #kísérői kedvezmény
2015. febr. 25. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló kártyám és szerintem azért 12 éves lányt kinevezni kísérőnek necces dolog :/. De én is szembesültem ezzel a próblémával hisz nincs megnevezve hogy az adott kisérő hány éves is legyen. Én ettől függetlenül nyugodt lelkiismerettel buszoznék vele:

1. ha nem egy idiota az ellenőr akkor nem fog megbüntetni hisz ez mégis csak szemétség volna, nem a te korosztályodra vadászik :)

2. nem vagy fogyatékos (bocs ez övön aluli volt xD) és kitudnád beszélni magad a helyzetből :) 14/L

2015. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!