Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóbeli felvételihez tudtok...

Szóbeli felvételihez tudtok Olaszországról olyan oldalt linkelni, ahol röviden van róla pár érdekesség?

Figyelt kérdés
Szóbeli elbeszélgetésem lesz, és Olaszországról kell motivációs beszélgetést tartani. Tudtok valami oldalt, ahol fontosabb dolgot le vannak írva az országról?
2015. febr. 26. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Wikipédia.


Gondolom, még sosem hallottál róla, pedig egy nagyszerű találmány!


Tessék, be is linkelem neked az Olaszországról szóló cikket, mert egyébként nagyon nehéz kezelni a Wikipédiát, bonyolult kezelőfelülete van, és úgy el van rejtve a keresés, hógy sos találnád meg!


[link]

2015. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallod, gyász még nem evett meg? Odaírtam, hogy fontosabb, rövidebb érdekességre vagyok kíváncsi. Úgy látom okoskodni tudsz, de okosat mondani ezzel ellentétben nem. De azért köszönöm, hogy vetted a fáradtságot, és leírtad ezt a túlságosan humoros és célszerűtlen mondatot. :)
2015. febr. 26. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, olyan oldalt, ahol a fontosabb dolgok e vannak írva az országról nem találtam, mert itt elég sok fontos dolog van. Jó lett volna, ah legalább annyit megadsz, hogy földrajzi, kulturális vagy gazdasági szempontok érdekelnek....

Mert a téma tényleg igen nagy.


Minden esetre találtam neked egy olasz oldalt, ahol van egy-két érdekesség:

[link]


És itt egy másik oldal, ahol témák szerint találsz fogalmazásokat - olaszul. Itt is rengeteg lehetőség van, nézz szét.


Persze ezek csak ízelítők.

Mert kíváncsiságból én is gyorsan beírtam a google keresőbe hogy "l'Italia il paese", és millió cikk ugrott elő, amiből a saját ízlésednek megfelelően tudsz keresgélni.


Remélem, ez segített.

2015. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, a "másik" oldal lemaradt:

[link]

2015. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönömm szépen, végre egy értelmes válasz. :D
2015. febr. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!