Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a következő...

Valaki ismeri a következő tippmixes oldalt?

Figyelt kérdés

[link]


erről van szó.. kb 10 ezer forint/hó a tippek és rendes betéti társaságként működik.. viszont elég sok olyat látok, hogy ingyenes tipp elmegy és leveszik, majd aki kommentel azt meg törlik... akkor most mi van?

valaki tud róla valamit esetleg fizetett nekik elő?

rendes szerződéstkell aláírni stb.

köszi


2015. febr. 26. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne fizess be egy ilyen oldalra se..mind egyszerűen papírforma tippeket ad..és azt mindenki tud..facebookon sok oldal van ami ingyen ad tippeket..inkább kövesd azokat..


az ntt-t meg messziről kerüld el..hogy miért arról itt olvashatsz..csak keresd ki a posztokat amik róla szólnak:


[link]



Én nem fizetek be egy oldalnak sem csak követek néhányat akik ingyenesen adnak tippeket. akik szerintem jók:


[link]


[link]


[link]


Illetve van egy oldal ide is beszoktam kukkantani... :


[link]



fontos hogy minden oldal tévedhet szóval ne fogadd meg minden tippjüket, inkább válogass, hallgass megérzésekre. nézz utána hiányzoknak..stb.

2015. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most tegyük félre azt, hogy róluk már jópár elrettentő történetet hallottam.

Aki képes arra, hogy kicsit gondolkozzon, az nem fog kemény pénzeket puszta tippekért kiadni.

Hogy miért nem? Mert azok ugyanolyan tippek, mint amit bárki más mond.Attól, hogy pénzt kérnek érte, még nem lesz jó tipp. Ez nem csak rájuk igaz, hanem az összes hasonló oldalra. Havi tízezer forint meg azért, hogy adjanak pár tippet, ami vagy bejön, vagy nem, és azt még nem is számoltuk bele, hogy mennyit bukhatsz havi szinten, ha megteszed ezeket a "nagyon profi" tippeket.

Garancia meg nincs sehol a tippekre. Azon oldalak, melyek úgy hirdetik magukat, hogy ők bizony garanciát vállalnak, hazudnak. Az nem garancia, hogy "ha a tippek fele elúszott, akkor holnap ingyen kapsz tippeket". A garancia ott kezdődik, hogy a sz..r tippek után arányosan visszafizessék az arra eső tagdíjat.


Vegyük már észre, hogy ezek nem másak, mint jogi kiskapukat ügyesen kihasználó lehúzó oldalak. Átverik az embereket, kihasználják a naivitásukat, ígérnek fűt-fát, a szerződésben meg annak az ellenkezőjét tüntetik fel, hogy véletlenül se lehessen őket jogilag megfogni.


Abból a tízezerből, amit rájuk költenél, meg több tucat tippmix kijön. Inkább ne legyél rest, olvass kicsit utána a csapatoknak, statisztikáknak, és tedd meg a tippjeidet te magad!

2015. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot.. hát olvastam azon az oldalon, hogy igen törlik aki szóváteszi.. értem én, hogy magamtól kellene, viszont ha feltöltök 10 ezret abból általában bukás van..
2015. febr. 27. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, ebből is az lenne. Ha csak a negyede igaz azoknak a sztoriknak, amiket velük kapcsolatban közzétesznek, már akkor is biztos, hogy csak buknál velük.

Egyébként meg elgondolkodtató: ha annyira jók a tippjeik, akkor miért a tippek árulásából akarnak megélni? Miért nem a tippmixelésből gazdagodnak meg?

2015. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem azt a 10 ezret amit rájuk szántam volna akkor is megy az alap tőkébe.. bet365ra feltöltöm aztán a tanácsolt oldalak segítségével 1-2 ezresével rakogatom amit jónak látok tippeket.. jobbat nem tudok
2015. febr. 27. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
De! Igenis tudsz mást csinálni... Megtanulhatod a sport fogadást! Nem titok, tényleg léteznek olyanok akik ebből élnek. Ezeket az embereket nem ezekben a kamu csoportokban fogod megtalálni, ugyanis marhára nem érnek rá ilyenekre.Ha komolyan gondolod a sport fogadást akkor érdemes utána olvasni hogyan lehetsz benne sikeres. 100%-os tipp nincs! Nem is volt és nem is lesz!Felesleges bele menni most abba, hogy tudsz sikeres sportfogadó lenni, mert erről több száz oldalas könyvek szólnak.
2015. febr. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" bet365ra feltöltöm aztán a tanácsolt oldalak segítségével 1-2 ezresével rakogatom amit jónak látok tippeket.. jobbat nem tudok"


Szerintem is jobban jársz, ha azt, amit a random tippjeikre költenél, befekteted, viszont szerintem az innen-onnan összevadászott tippek helyett inkább tanulj bele a sportfogadásba! Ha mégis más oldalakra hagyatkozol, javaslom, hogy előtte tüzetesen vizsgáld meg, melyik milyen tippeket ad! Elég egy hétig követni a tippjeiket, és megtudod, melyiknek a tippjeire lehet adni. Sajnos a legtöbb ilyen oldal még a nullszaldót sem környékezi meg, sőt, láttam már olyanra is példát, akik rosszabbul teljesítettek, mint ha random ikszelgettek volna.

2015. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, tudom sajnos vannnak ilyenek és az smsben tipp meg a többi:D

hát 1-2 oldal van ami ingyenes és azok tippjei közül válogatok, ma 6os szorzó jött.. nem hajtok nagy szorzója, inkább legyen biztosabb nagy téttel

2015. márc. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!