Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sok készpénzt tartotok...

Ha sok készpénzt tartotok otthon, azt hová rejtitek?

Figyelt kérdés
Nem betörni akarok! Van 400ezer forintom készpénzben egy borítékban. De anya eltette. Viszont most kellene belőle egy kevés (pár ezer forint). Anyától nem kérhetem, mert szerinte bármi amit venni akarok az hülyeség. De nem tudom, hol keressem. Nyilván kívülállók sem tudhatják, csak ötleteket szeretnék, hogy milyen helyeken lenne érdemes kutatni.
2015. febr. 28. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
52%
A címemet ne írjam meg?
2015. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
32%
Ruhásszekrényben, valamelyik fiókban, egy könyv lapjai közé csúsztatva, befőttesüvegben, a bankban ... sok helyen lehet.
2015. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Változó, ha kicsit több pénz van itthon, sosem egy helyre van elrejtve az egész. Igazából szerintem bárhol lehet, anyukámtól sok praktikát tanultam. Volt, hogy ruhásszekrényben, egy édesapám által nagyon ritkán használt zakó zsebébe rejtett pénzt, volt, hogy fiók mögé ragasztotta, volt hogy egy kacatokkal teli doboz alatt tartotta, amit sosem vesz ki senki a helyéről... egyszer még a wc papír alá is rejtett a fürdőszoba szekrénybe, stb. Mindig olyan helyekre, ahol a legtöbb embernek eszébe nem jutna keresni. Összességében viszont sosem tartottak otthon a szüleim a havi szükségletnél több pénzt és mi sem szoktunk a férjemmel, csak ha valamire néhány napon belül kelleni fog.


Egyébként lehet nem is otthon tartja, nem hiszem, hogy megfelelő eljárás lenne lenyúlni belőle bármennyit is, akkor is, ha a te pénzed!

2015. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
5%
Nálunk van egy fiók, ahol az iratok és egyéb fontos papírok vannak. Ott van a pénz is.
2015. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
jó ürügy öcsém:D lehet anyudé a pénz és sunyiba elakarsz venni belőle xDDD
2015. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk azt biztosan tudom, hogy van mellette egy mappa, vagy a boríték van a mappában, lényeg hogy a kettő egy helyen van? Hálószoba, konyha vagy iroda? Erre a háromra gyanakszom, de nem lesz annyi időm, hogy mindhármat átnézzem és még rendet is rakjak.
2015. febr. 28. 14:12
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Lehet anyud befektette az összeget, pl új ruhákba. :) am kérd el, ha ellopod (okok a te pénzed) akkor az gázabb szitut szül.
2015. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Van a fagyasztóban, a kutyaházba ragasztva, egy konnektor mögötti titkos rekeszben, a könnyen elérhető adag pedig könyvekben.
2015. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Fagyaszto
2015. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Be lehet fizetni a bankba...
2015. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!