Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát tudnék vállalni...

Milyen munkát tudnék vállalni 16 éves lányként Budapesten a nyáron? Gyorsétteremben semmiképp nem szeretnék majd dolgozni.

Figyelt kérdés
Esetleg ha valakinek szüksége van bébiszitterre vagy bejárónőre/takarítóra az írjon!

2015. febr. 28. 20:07
 1/1 CitusCica válasza:
Én 18 évesen dolgoztam először suli mellett, de az nem Pesten volt, hanem a Hajdúságban :) egyébként keress fel egy diákmunka szövetkezetet, de ha teheted akkor többet és ők segítenek neked ha van munka, mondjuk nekem 18 felett volt az első diákmunkahelyem egy gyárban szalag mellett, nem szerettem de csináltam amíg nem találtam jobbat! Remélem segítettem és persze ha dolgozol ne felejts el adóbevallást készíteni, sokan nem készíteni pedig ha van egy fillér bevételed is akkor kelleni fog! 19/L
2016. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!