Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babetta 207 miért indul lassan?

Tamás2000112 kérdése:

Babetta 207 miért indul lassan?

Figyelt kérdés
amikor elindittom hidegen hagyob pár percig alapjáraton járatni. Utánna ráülök ráhuzom a teljes gászt és erötlenül indul nem megy és leáll.Bekell nyomnom a szivatót félig amíg beakad akkor ráhuzom a gászt és kicsivel jobban huz de nem teljes eröböl. Meg ma mentem vele maxon ugy tudok teljes gázzal menni hogy egyenletesen huzom a gásztkart és begyorsul maxra utánn elkezd rángatni és hiába huzom a gázt elkell engednem és megáll és alapjáraton pörög és nehezen indul. A sibertű a második rovátkában van azt mondták oda tegyem és az alapjárat jó. Azt mondták a motoros boltban hogy több benzint kap mint amit kellene kapnia az uszoval lehet a gond? ha igen akkor mi? Vagy tegyem a sibertűt az elő rovátkába? A kuplung tiszta csuszás nincs! Mit csináljak vele mert szerintem sok levegőt kap a levegő és az benzinadagoló csavaron már az összes modon kitrobáltam a második rovátkában! Ha a sibrtűt az elsőrovátkába rakom akkor csökken a végsebesség? Már a sibertű volt a másodikon a harmadikon és a negyedik rovátkába! Vagy tegyem az elsőre? De van amikor jól indul és van amikor nem ennek is mi lehet az oka? De ez csak néhányszor van! A karbin a mianyag nincs eltörve! Vagy az a baja hogy uj a beljese? Mármint kilett cserélve a henger dugatyú gyürű összes szimering csapágy és főtengely. Egytől egyig vadiuj! A henger meg a dugót tavaly kapta fellett furva rendesen bevanjáratva! Vagy várni kell vele pár honapot és megszokja? Irjatok hogy mi lehet a baj és mire kell figyelnem

2015. márc. 1. 19:44
 1/2 A kérdező kommentje:
az interneten sokat kutakodtam de nem talált5am semmit! vala más lehet a gond?
2015. márc. 1. 19:45
 2/2 anonim válasza:
alacsony a bezinszint
2018. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!