Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám a...

Beugro kérdése:

Van egy kis problémám a székletemmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám hogy hetente 1x maximum 2x van székletem nagyon szokott fájni a hasam amikor nincsen egyáltalán. Orvosnál is voltam ő annyit mondott hogy több rostot kell ennem és tornázzak. Reggel szoktam enni műzlit,szoktam enni gyümölcsöt is és itthon még tornázok is de akkor sincsen igazán :/ mondták próbáljam ki a hashajtó lekvárt, hashajtót azt is csináltam egy darabig de mondták egészségtelen mert a bélben lévő baktériumokat elpusztitja ittam mályva teát is attól reggelente nagyon fájt a hasam azt is csináltam 2 hónapig de reggelente nagyon fájt tőle a hasam és akkorse volt semmise csak ritkán :és mondták az is káros :/ MIT TEGYEK?! KINEK MI VÁLT BE? KÉRLEK SEGÍTSETEK MERT MÁR EZ 3 ÉVE ÍGY MEGY ?:////
2015. márc. 1. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Több folyadékot kell inni napközben (~2L), de ha már évek óta így van, akkor lehet más a baj. El kéne menned urulógushoz, vagy nem tudom kihez kell ilyenkor, aki beutal valahova, ahol rendesen átnéznek belülről.
2015. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggelente egy teáskanálnyi útifű maghéjat vízben elkeverve le kell gyűrni. A nap további részében a kívánt hatás eléréséhez ehhez minimum 2 liter vizet meg kell inni. Érdemes naponta egy pohár joghurtba vagy valamilyen natúr gabonapehelybe keverve lenmagpelyhet is fogyasztani. És persze jó lenne kivizsgálni a problémát, mert laktóz- vagy gluténérzékenység is fennállhat nálad, olyankor pedig a táplálkozásodon jócskán változtatni kell. Ezen kívül sokak szerint az állati eredetű táplálékok nem tesznek jót a szervezetnek, a tehéntejet kifejezetten alkalmatlannak találják emberi fogyasztásra pl. De ezen inkább majd később kezdj filózni, egyelőre próbálkozz az úfifű maghéj+lenmagpehely kombóval, a sok folyadékkal, és tényleg nagyon fontos a mozgás is. Igyekezz a túl cukros, sós dolgokat elhagyni, egyszerűbb összetételű ételeket enni, amik lehetőleg nem tocsognak a zsírban, inkább olajjal főzzetek.
2015. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utifűmaghéjat is próbáltam igazából az se vállt be frankón attól is csak néha néha volt :/ de köszönöm a jó tanácsokat :) kifogom őket próbálni :)
2015. márc. 1. 20:55
 4/4 A kérdező kommentje:
orvosnál többször voltam és azokat mondta amik fent láthatók :/
2015. márc. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!