Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért momdták h jobban járok...

Miért momdták h jobban járok ha? FONTOS

Figyelt kérdés
Magyar állapolgár,de külföldi lakcîmmel rendelkező ember vagyok,csak tartózkodásim van,ma voltam tajszámot igényelni az OEP-hez ott mondták h szükségem van még1 papîrra ahoz h érvényes legyen a tajszámom(ez most nem is lényeges,csak leîrom h megértsétek a kérdést),azért mert külföldi lakóhelyem van,erre rámpndtam h oké behozom majd,és rajtavagyok h állandó lakcîmem legyen,erre az ügyintéző azt felelte h ez az én dolgom,de szerinte jobban járok ha külföldi lakcîmem lesz csak,kérdeztem miért,azt felelte nem adhat több "segîtséget",járja utána egyedül...Ti tudnátok miért?Talán lenne valami kedvezményem? (Amugy szoc.ápoló és gondozó vagyok,csak az okmányokra várok és máris fölvesznek egy idősek otthonába)
2015. márc. 2. 16:09
 1/1 A kérdező kommentje:
*rámondtam....*járjak utána...bocs a helyesîrásért...
2015. márc. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!