Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3D Modellezői állás? [Többi lent]

3D Modellezői állás? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Ha 3D modellező szeretnék lenni!

Elegendő megtanulni 1 program használatát(Itt az Autodesk Maya-ra gondoltam) nagyon jól, vagy több programot tanuljak?

Úgy terveztem, hogy tanulgatom kicsit a Mayat-t, majd kicsit később be iratkozok valami komolyabb tanfolyamra. Ha az utóbbiként járok el, lesz esélyem ebben a témakörben munkát találni? Vagy hogy csináljam, hogy legyen az egésznek értelme is?



2015. márc. 3. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
bár az autodesk programok között van átjárás, sok helyen a 3ds max a követelmény, én softimaget tanultam, de az első munkahelyemen maxon dolgoztam, az alap igazából ugyan az minden programnál, szóval egyszerű elsajátítani. Minél több programot ismersz, annál jobb. A modellezés mellett még ajánlom a photoshop vagy egyéb elterjedtebb képszerkesztő program tanulmányozását is, mivel textúrázáshoz erre is szükséged lesz
2015. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. márc. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!