Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egész jó hangom...

Clara13 kérdése:

Mit tegyek? Egész jó hangom van 2-3 éve kezdtem el énekelni a és azt vettem észre hogy nem is szörnyű a hangom arra gondoltam minden nap skálázok egy kicsit és jobb lesz de ugyan olyan maradt.

Figyelt kérdés
Mama azt mondta hogy hallott énekelni és hogy menjek el az ének iskolájába de anyáék nem engednek el. Mt csináljak ha az az álmom hogy énekesnő legyek?

2015. márc. 4. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még gyerek vagy, úgyhogy felvilágosítalak. Semmilyen szenzációhajhász, hatásvadász tévéműsor nem csinál egy lányból énekesnőt. Sem az X-faktor, sem az ének iskolája, sem a csillag születik, se bármelyik másik. Ott CELEBEK készülnek, nem énekesek.

Ne énekesnő akarj lenni, hanem énekelni akarj. Arra mindig lesz lehetőséged. Skálázz, énekelj népdalokat, járj énektanárhoz, képezd a hangodat. Ha tényleg a zenével akarsz foglalkozni, akkor valamilyen hangszeren is meg kéne tanulnod játszani. Gitár, zongora, stb. Aztán, ha már van egy gitárod, és tudsz énekelni, csak elő kell venned egy darab papírt, tollat, leírni az érzéseidet, a gondolataidat, és dallamot adni az egésznek. És már kész is az első saját dalod. Ha van tehetséged és érzéked hozzá, akkor ez másoknak is tetszeni fog, elismernek majd, és sokkal maradandóbbat alkothatsz, mint bármelyik tévés tehetségkutatós sztárocska, akiket már csak falunapokra meg reggeli műsorokba hívnak meg playbackelni.

2015. márc. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!