Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt-e valaki már az "Éjjel...

Volt-e valaki már az "Éjjel nappal Budapest" castingon? Milyen sikerrel? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 11:06
 1/3 anonim válasza:
ha el tudod mondani a neved, nem dadogsz, értelmesen beszélsz és mindezek mellé jól nézel ki, akkor tied a szerep.
2015. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mamacita válasza:

Nyugodtan jelentkezz. Nem tudhatod éppen milyen karaktert keresnek, lehet, hogy pont te illesz rá.

(Ne foglalkozz az oksoskodókkal akik csak szídják a médiát és nem értenek hozzá)

Számít, hogy jól nézz ki és tudj valamilyen szinten színészkedni. Igazából csak add magad, szituációs gyakorlat van.


Ne szomorodj el ha nem sikerül, hiszen manapság már nem az a legfontosabb szempont, hogy mennyire játszol jól, vagy mennyire vagy profi. Ha megfelelsz annak a karakternek amit keresnek akkor tiéd a szerep, hiába játszól jól vagy rosszabbul mint az előtted lévők.

erről most röviden ennyit, ha érdekel bővebben írj üzit, és mesélek ezeknek a menetéről.


Tudd az éjjel nappalnál is megy, hogy én őt ismeresem stbstb bent vagy.

Mikor én voltam akkor az egyik szereplőnek az ismerőse ült mellettem, hogy mondta az éjjel nappalos szereplő neki, hogy " ne izgulj szoltam, hogy itt vagy,te leszel az xxxxx.mittudom én hanyadik sorszámú. begyakoroltuk a szüveget. menni fog)

na itt azért néztem egy kicsit.


Bemész, feltesznek pár kérdést, mesélj magadról majd indul az ipmrovizálós szituációs gyakorlat.

3an lesztek egy öltözben amit végig felvesznek.


Mikor odaérsz kapod a leírást mit kell eljátszani (mindenki mindig ugyan azt kapja)

lesz időd felkészülni!

Sok sikert, majd írd meg mi történt

2015. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kelemen Bettina0077 válasza:
Sziasztok én most megyek hétfőn castingra, de nagyon izgulok már most. semmit nem szeretnék jobban mint szerepet kapni a sorozatban. Nagyon izgulok de valojában szeretek kamerák előtt lenni és szinészkedni :) csak attol félek hogy valamit elrontok és az végett nem fognak beválogatni :/ gondolkoztam rajta hogy hogyan lehetne erre felkészülni de eddig semmi nem jutott eszembe. Valakinek valami ötlet? Köszönöm előre is!
2015. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!