Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a pizzafutárkodásról?

Vélemények a pizzafutárkodásról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárás kihívás mer télen sokkal hidegebb nyáron sokkal melegebb motoron . Sietni kell és a késést nem komálják akár forgalom végett akár tankolás miatt jelentkezik .
2015. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Aztán meguntam hogy engem csesztettek a rendelők mert bent lassan sütötték. Megállás nélkül toltam hétvégenként. Ja és a telóm nekem kellett feltölteni és ha nem volt csengő stb akkor én hívtam és mire kiért valaki a kapuba már lement a nap és tököltek az apróval.:D Nagyon sok türelem kell hozzá. És annyira nem volt kifizetődő.
2015. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Életemben két szép évet töltöttem pizzafutárként. Rengeteget csajoztam, nagyon kötetlenek voltak a napjaim, volt, hogy nyári hónapban 15-17 ezret kerestem/nap. Csak eltelik az életed azzal, hogy egész nap a kocsiban és a dugóban rohadsz, mászod az emeleteket, elviseled a kib***tt gyökerek nagyon bátor és merész beszólásait, meg az az állandó kaja szag, ami belerohadt a kárpitba...

Lehet csinálni egy ideig, ha nem akarsz túl sok felelősséget az életedbe, de hosszú távon nem nyerő, szerintem.

2015. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én 2001-től 2014-ig toltam a pizzafutárkodást, nem akarok hazudni, többet kerestem akkor mint most diplomával, diplomás pizzafutár voltam.
2015. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!