Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem édesanyámmal,...

Evimeri kérdése:

Hogyan közöljem édesanyámmal, hogy meghalt a nővérem?

Figyelt kérdés
A véleményeteket szeretném kérni. A nőverem évek óta az életvitele miatt eltávolodott a családtól. Volt amikor évekig semmit sem tudtunk róla és volt amikor havonta felhívott telefonon. Február 26-án értesítettek, hogy egy hajléktalan szállón elhunyt. Oda rohantam és sajnos tényleg igaz volt a hír. Jelenleg csak a felnőtt gyerekei és az egyik testvérem tud a dologról. Én a gyerekeivel közös elhamvasztattam és a hamvait haza hozom. A lényeg az a testvérem amelyik tud a dologról ellenzi, hogy édesanyánk megtudja. Nagyon összevesztem vele az miatt. Édesanyánk idős, beteg asszony. Félünk, hogy nem élni túl ha megtudná, hogy meghalt az egyik gyereke. Én mégis úgy érzem, hogy nincs jogunk eltitkolni előtte. Ráadásul így a többi testvérünk sem tud még róla, végső búcsút sem tudunk tőle venni, nehogy más is megtudja. Én még attól is tartok, hogy előbb vagy utóbb idegentől tudja meg édesanyám a dolgot. Mert ugye amit két ember tud az már nem titok. Ti mit tennétek ilyen esetben? Előre is köszi a válaszokat.
2015. márc. 9. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Részvétem :(

Ez egy szörnyen nehéz helyzet, de szerintem igazad van, joga van tudni. Ahogy a többi testvérének is.


Ez már nem tartozik szorosan a kérdéshez, de ha én meghalnék, bármilyen viszonyban is voltam a családommal, azt szeretném hogy ne legyek elfelejtve. Szóval én szeretném ha megtudnák. Persze ez csak hipotézis.

2015. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jóga van tudni.

Hogy mond el?

Nagy baj történt...

Részvétem!

2015. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!