Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig kellene...

Lalo009 kérdése:

Szerintetek meddig kellene még dolgoznom?

Figyelt kérdés
A Főnököm (diák vagyok) nem fizetett eddig 3 hónapja és eddig csak az egy hónapit fizette ki, e mellet még mindig egy hónapi fizetésemmel van elmaradva, Állandóan túlórázunk mert 07:30-15:30 ig lenne a munkaidőnk, de általában minden nap 17:30 ig dolgoztat minket. Ráadásul hogy egyszer kétszer elkéreszkedtünk és azzal fenyeget minket hogy igazolatlannak írja be a hiányzásainkat. (mikor a túlórákat se/+ napokat se fizeti meg na sebaj ebbe szarni bele.) Nos legyetek szivesek elmondani nekem legyetek szivesek hogy ilyenkor mi a tehendő. Mivel Nem tudok mit csinálni. Meddig birjam ezt még? vagy mit csináljak? (a munka védelmi előírásokrol nem is beszéltem de tudnék....) Kocsiplató+semmilyen védőfelsz. Villanyszerelő tanuló vagyok.

#2 hónap Fizetés nélküli Munka #Nem megfelelő bánásmód
2015. márc. 9. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt ne várd azt észt-csak osszák! Az nálad van és tedd + !!mire vársz???
2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvető igazság: nincs pénz- nincs munka...
2015. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!