Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tortenik velem?

Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Egyszer egy nap mikor talalkoztunk a baratnommel es csak ugy mellekesen megkerdeztem tole hogy mit almodott.En nem emlekeztem az almomra de amikor o elkezdte meselni hogy en is szerepeltem benne akkor hirtelen ilyen osszefuggestelen kepek jelentek meg a szemem elott es emlekezni kezdtem.ez utan reszletesebben lattam azokat es kerdezgettem hogy igy vagy ugy voltak a dolgok es o ezeket igazolta.Attol a naptol kezdve telejesen fura erzeseim voltak es megereztem az emberek jelenletet.Lehet hogy csak en dramatizalom tul de mintha most jobban figyelnek a kornyezetemre meghallom az aprobb hangokat is,...Utana eszembe jutott hogy pont azon a napon olvasam egy konyvet ami emlitett ilyesmit hogy egy szemely a masik almaban jart.Utana meg arra is gondoltam hogy milyen erdekes lehet ez az egesz dolog es ez utan tortent meg amit mar az elejen leirtam.Es kerlek ezek a dolgok miatt ne nevezzetek bolondnak meg kepzelgonek!Biztosithatok mindenkit hogy teljesen epelmeju vagyok ezeket a furcsasagokat leszamitva...

#furcsa #képesség #alomjaras
2015. márc. 10. 19:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!