Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beavatnátok a híradós szakmába?

Beavatnátok a híradós szakmába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy érdemes-e ezt a szakmát választani. Mennyi pénzt keresnék vele? Mennyi tanulással járna? Mennyit kellene dolgoznom? Milyen gyakran kellene dolgoznom? Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik ezt tanulják vagy ezt csinálják. Segítségeteket előre is köszönöm!

2015. márc. 11. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? Mi az érdeklődési köröd? Milyen tanuló vagy? Hol akarsz majd érvényesülni?
2015. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Érdekel a sport. Budapesten vagy valahol Amerikába. Például: Los Angeles
2015. márc. 11. 18:07
 3/3 A kérdező kommentje:
4-es tanuló vagyok. Nagyon érdekel/szeretem a történelmet. Még érdekel a számítástechnika vagy modern technológia. De valahogy magamat ebben a szakmában bírnám elképzelni. Ezért is érdeklődök ezután a szakma után.
2015. márc. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!