Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégérne erre hitelt venni?

Mégérne erre hitelt venni?

Figyelt kérdés

Na szóval pénzügyileg hát.. gyenge állapotban vagyunk...

Szeretnénk venni egy fakazánt de mivel ez 9000 grn (121054 ft) ezért a szüleim hitelt szeretnének felvenni! Ez a kazán életbevágó lenne! És hogy minek is kell az a fakazán? Nos ezt most itt le is írom. Ukrajnában élünk (gondolom rájöttetek a grn-böl) és áprilisban 1 köbméter gáz 7 grn (94 ft) lesz! Ezt mi nem bírnánk fizetni! 100 köbméter gáz az 700 grn (9415 ft) jönne ki amit 1 hónap alatt nyáron elhasználunk! Ennyit nem birnánk kifizetni! Még így is alig birjuk fizetni a számlákat! Hogy a kamat mennyi lesz azt még nem tudom! Szóval ebből hogyan lehetne jól kijönni? Itt Ukrajnában biztos hogy nagyobbak a kamatok mint Magyarórszágban! Szerintem ezt az egészet csak ugy lehetne megoldani ha kimennénk Magyarórszágba és ott szerencsét probálnánk!

UI: Elnézést ha valahol nem helyesen írtam!



2015. márc. 14. 13:36
 1/6 anonim válasza:

Ha vesztek egy fakazánt, azzal még nincs minden megoldva, abba fa is kell minden évben. De olyan magas gázár-mellett idővel biztosan kifizetődőbb, bár érdemes lenne megvárni, hogy az állam nem-e kompenzálja valamilyen formában a rászorulókat, addig nem verni adósságba magatokat.

Hogy Magyarországon mennyi a kamat, az teljesen mindegy, mert nem adna egyik bank sem hitelt, hiszen ahhoz bejelentett lakhely, munkahely szükséges.

2015. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van nekünk fa... De szerintem olcsóbb lenne fát venni mint fizetni gázt... Meg még nem is biztos hogy hitelt veszünk fel... És Ukrajnában csak a gazdagoknak, a cigányoknak és politikusoknak jó... Igen ez az igazság!
2015. márc. 14. 13:52
 3/6 anonim válasza:

Hidd el tudom.

Ha van fátok, akkor semmi gond. De én akkor is várnék egy ilyen nagyberuházás előtt, mert létezhetetlen, hogy az állam nem talál ki valamiféle kompenzációt, hiszen akkor az emberek éhenhalnak, megfagynak vagy világgá mennek. A 90-es években is nagy szegénység volt, de emlékszek, létezett ilyen segítség. Igaz, akkor nem volt háború-veszély.

2015. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy ennyire lesüjedtünk! Megint ugy lesz mint régen. Fával fogunk füteni...
2015. márc. 14. 16:06
 5/6 anonim válasza:
Figyelj! Mi már vagy 3 éve fával is fűtünk. Gázzal is, konvektorral és fával is kandallóban. Nem érzem, hogy emiatt le lennék süllyedve. Vannak ennél nagyobb bajok is Ukrajnában.
2015. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A témát lezártam kössz a jó értelmes válaszokat!
2015. márc. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!